Firmowe eventy to ważny aspekt tworzenia zgranego i efektywnego zespołu. Sprawdź najciekawsze miejsca, dokąd możesz zabrać swój zespół. Lista możliwości jest długa, a każdy znajdzie na niej interesującą pozycję dla siebie i swoich znajomych z pracy.

Pobyt w SPA – sauna, baseny i regeneracyjne zabiegi

To, co łączy współpracowników to wysiłek podejmowany na rzecz swojego pracodawcy. Żeby odpocząć od codziennej rutyny w trakcie wyjazdu firmowego, warto postawić na tego typu atrakcje. Masaże, czy kąpiele terapeutyczne przypadną wielu osobom do gustu. Taki pobyt wiąże się z noclegiem w eleganckim hotelu, gdzie można liczyć również na inne udogodnienia. Będzie to świetny pomysł na weekendowy wyjazd integracyjny pracowników. Hotele często znajdują się w atrakcyjnych turystycznie miejscach, więc warto połączyć tę atrakcję ze zwiedzaniem lub sportem, jak spływy kajakami lub triathlon.

Wyjazd na kilka dni w góry lub na Podlasie

Dla osób, które preferują bardziej aktywny odpoczynek, świetnym wyborem może okazać się wyjazd firmowy w góry lub inne atrakcyjne przyrodniczo zakątki. Szukając propozycji na stronie biura podróży Horyzont, znajdziemy wycieczki w Karkonosze, Tatry, Pieniny, Góry Izerskie, czy Bieszczady. Poza tym czekają też na nas kierunki zagraniczne. Takie miejsca w letnich miesiącach będą świetnym miejscem do spacerów i zwiedzania. Zimą z kolei będzie można zorganizować wypad na narty, który świetnie zintegruje miłośników tego sportu w firmie.

Podziwiać naturę można też na bardziej nizinnych terenach jak Podlasie, czy Lubelszczyzna. Będą one ciekawą alternatywą dla aktywności praktykowanych w górach. Odnajdą się tutaj wielbiciele spływów kajakowych, lotów balonem, czy wycieczek rowerowych.

Zagraniczne atrakcje dla pracowników

Jednak nie tylko góry są ciekawym pomysłem na to, gdzie na wyjazd integracyjnywarto się udać. Wśród wycieczek kilkudniowych znajdziemy również ciekawe opcje zagraniczne. Pobyt w którejś stolicy naszych sąsiadów to świetna okazja do zwiedzenia pięknych zabudowań, ciekawych muzeów, czy innych zabytków. Posmakowanie miejscowej kuchni i odwiedzenie klimatycznych restauracyjek i barów pomoże się odprężyć, zregenerować siły i lepiej zintegrować się w swoim zespole.

Wyjazdy dalekie i bliskie

Niektóre firmy decydują się na nagrodzenie swoich pracowników wyjazdami motywacyjnymi, które są dłuższe i do bardziej egzotycznych krajów, np. na południu Europy. Tego typu wyjazdy bardzo pozytywnie wpływają na relacje między pracodawcą a podwładnymi oraz budują zaufanie do firmy. Jednak warto częściej organizować integracje jednodniowe, które będą na bieżąco budować i zacieśniać relacje. Takie eventy mogą odbywać się w obrębie Waszego miasta lub w niedużej odległości od niego.

Odpowiednie biuro na wyjazd firmowy

Niezależnie od tego, gdzie na wyjazd integracyjny wybierze się grupa, warto zadbać o właściwą organizację wydarzenia oraz komfort i bezpieczeństwo uczestników. Rozważ propozycje biura podróży Horyzont, które oferuje różnorodne i ciekawe kierunki wycieczkowe. Na ich stronie znajdziesz wiele możliwości dopasowanych do różnych potrzeb.

Gdzie warto wybrać się na wyjazd integracyjny?

You May Also Like